• 0532 436 69 66
  • info@aslitufan.com.tr
Başaranların Hikayelerini Oku ve Kendi Hikayeni Yarat !

Prof. Dr. Dyt. Murat BAŞ

Öğrencilik yıllarından bu yana tanıdığım Aslı, mesleğimizi en iyi sekilde uygulayan, etik degerlerin pesini hiç bırakmayan, danisanlarina en sağlıklı beslenme programları ile yeni bir hayat sunan değerli bir diyetisyendir. Dürüst ve eşsiz kişiliği sayesinde İzmit ilimizin en gözde diyetisyenleri arasındaki yerini yıllardır bozmasını çizgisine koruyor ve her gecen gün daha… (DEVAMI)

Uzm. Dr. Füsun TÖRE

Aslı’yı öğrencilik yıllarından beri tanırım.Cilt doktoruyum ve hastamdı.Olumlu,enerjik,yaşam dolu kişilik yapısı,doğru kaynaklardan araştıran,çözümleyici ,pratik zekası ile hızlıca düşünüp doğru karar veren ve sonuna dek hedefine bağlı,gereken ne ise onu yapan,sezgileri güçlü,gözlerindeki gülümseme ile mutluluk saçan, mesleki yaşantısında da hep… (DEVAMI)

Murat AÇIKGÖZ (Danışan)

kankam samimi arkadaşım volkan ile haziran (2009) ayının güneşli bir çarşambası zincirlerimizi kırarak Aslı hanıma gitmeye karar verdik. ofisinin 5. katta olduğunu duyduğumuzda bir an için vazgeçer gibi olduk ama asansör hizmeti var denince hadi gidelim niyetimizi bozmayalım dedik. asansöre bindik ben (138) ve volkan (152) tam 5 numaralı düğmeye bastığımızda 3. bir… (DEVAMI)

Sevil UZUNER (Danışan)

Aslı hanımla Ekim-2012 de tanıştık keşke daha önce duyabilseydim adını 1 dakıka bıle durmazdım hep söylüyorum yani..ilk görüşmeye gittiğim zaman tartıda son kilomu görünce (77 kg ) Allahım dedim nasıl gitcekkk bunlar 🙂 Aslı hanım ideal kilomu söyledi ve arada tam 22 kg vardı..gülerek kendinden emin birşekilde 22 kg vereceğiz dedi..Allahım dedim içimden bu doktor… (DEVAMI)

Sertaç TEZER (Danışan)

Bu sarışın, güleryüzlü, samimi, o zamnki kilomla benim 3’te 1’im eden bayanı, tanıdığımda hayatımın en dip noktalarındaymışım… Mışım diorum çünkü o zmn kilolarımdan hiç mutsuz değilmişim, hayatla barışık olarak yaşıyormuşum gibi biliyordum.. Meğerse öle değilmiş…. Kilolarınızla ne kadar mutluyum huzurluyum vs de deseniz aslında durum öle değilmiş. Bunu… (DEVAMI)

Serhat ALAN (Danışan)

ben serhat 32 yaşındayım.11 ocak 2011 tarihi itibari ile1.73 boyunda ve 96 liloydum:((..! şuan 8 haziran 2011 tarihi itibari ile 70 kiloyum. boyum değişmedi:):)5 ayda tam 26 kilo verdim! arkadaşlar yukardaki sayısal değerlerin doğrulunu inanın tüm kalbimle tastik ediyorum imza atılacak olsa onuda atardım. şimdi arkadaşlar bu zaman diliminin açılımını anlatacağım! Dyt.Aslı TUFAN ile tanışmamız… (DEVAMI)

Bahar GÜLER (Danışan)

Aslı Hanımla,2010 Ağustos ayında tanıştım, sosyal çevrem ve yakın arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine ofisine gittim. Giderken inanılmaz önyargılı ve inançsızdım ki, nasıl beni ikna edeceğini ve motive edeceğini bilmiyordum, sadece, gideyim danışayım ne kaybederim dedim. Bunun üzerine kendiyse ilk görüşmemizi yaptık ve 12 kilo fazlam olduğunu, şimdiye kadar düzensiz ve sağlıksız… (DEVAMI)

Serkan AKÇAY (Danışan)

Merhaba ben aslı hanımı kızkardeşimin tavsiyesi ile tanıdım kardeşim aslı hanımı tanımadan önce tam 117 kilo idi 7 ay zaman zarfı içerisinde 35 kilo verdi ve suanda 82 kilo ben bu gelişmeyi net olarak gördüm kardeşim aslı hanımı bana cana yakın güler yüzlü mesafeli ve samimi olarak tanıttı ve ben bunun üzerine ailemizde olan şişmanlık ırsı olduğu için annem ve ben… (DEVAMI)